Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mitől ehetetlen a kreálmányom,...

Mitől ehetetlen a kreálmányom, ha csak magamnak főzök; mitől jó, ha valaki más is eszi majd? E pillanatban friss lecsómtól állt fel a szőr a hátamon. Szinte ehetetlen.

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Keményítőnap


EBÉD: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, kukorica, lencse, sárgarépa, burgonya…), főzve vagy sütőben sütve.

Keményítő a rizs is. Ételízesítő, só, ketchup, főtt paradicsom használható.

Nyers salátát is ehetünk korlátlan mennyiségben, valamint 1 szelet kenyeret (elhagyásával eredményesebb a diéta).


VACSORA: Bármilyen zöldségféle főzve, sütve, párolva, saláta… vagyis ugyanaz, mint az ebéd, csak kisebb mennyiségben. !!!!!!!!!

2010. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm, köszönöm!

Mindig hittem az emberek jóságában, de segítségetek meghaladta képzelőerőmet. Köszönöm, innét fogok élni!

2010. máj. 4. 20:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Látom, már rengeteg ötletet kaptál, nekem még az ugrott be, hogy keményítő-napokon és állandóan főzelékeket ettem - borsó, zöldbab, lencse, felesborsó, krumpli... ami jött. Vettem étkezési keményítőt, és azzal sűrítettem be a főzeléket a lisztes rántás helyett - kicsit más színe lett, mint az "igazinak", de az ízén nem lehetett érezni különösebben. Szerintem próbáld ki, nagyon laktatóak voltak :)
2010. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szívesen! Örülök, hogy segíthettem!


Egyébként 15.01-től 15.17-ig végig én voltam, csak nem akartam egyben elküldeni, mert nagyon hosszú lett volna!


Van egy excel táblázatom, amibe ki vannak gyűjtve a receptek(link), meg, hogy melyik napra mit ajánl, szóval abból szedtem ki! Régebben én is csináltam ezt a 90 napos fogyókúrát....

Ha szeretnéd átküldöm privibe!

2010. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!