Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak ebédre?

Mit csináljak ebédre?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok nekem kell ebédet csinálni a kis tesómnak ő 9

éves anyu és apu dolgoznak.Mit csináljak


Nem szereti:gomba,zöldség leves,tök,

Nagyon szereti:gyümik



2016. dec. 17. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajtos tejfölös tészta

Desszertnek ehettek gyümölcsöt

2016. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinálj meggylevest elsőnek. Recept itt: [link]

Krumplis tésztát pedig másodiknak. Recept itt:

[link]


Ezek aránylag egyszerű ételek és viszonylag gyorsan elkészíthetők. Persze a legegyszerűbb ételeknek is többféle elkészítési módja lehet, ezért javaslom többnek nézz utána, és a neked legszimpatikusabbat válaszd ki (én is így szoktam tenni). Sok sikert a főzéshez. ;)

2016. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- Paprikás krumpli

Apróra vágott hagymát kevés olajon üvegesre párolod, bele teszed a megtisztított, hasábra vágott krumpli. Átforgatod benne, tört paprikával megszórod és vízzel felengeded. Sót teszel bele. Ha felforrt, visszaveszed takarékra a lángot, és néha-néha belekavarsz, hogy minden db. krumpli kb. egyidőre főjjön meg. Ha esetleg híg maradna a leve, ha tudsz kavarj egy tojásból nokedlit és beleszaggatva, majd az segít. Ha még nem kavartál, akkor főzz bele fodros-kocka, vagy kagyló tésztát, vagy ha van, lebbencs tésztát. Tökéletes ebédetek lesz.


- Sült krumpli + tükör tojás + sült kolbász/sült virsli

- Főtt virsli mustárral

2016. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit sikerült főznöd???
2016. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!