Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez finom lehet? Pudingos krém

Ez finom lehet? Pudingos krém

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy csinálok ilyen sütit. Most találtam ki. Szerintetek finom lehet?

Tojásfehérjét kemény habbá verek. Vízbe pudingport és édesítőt keverek és ezt sűrűre főzöm. Mikor sűrű lett, leveszem a tűzről és hozzákeverem a felvert tojásfehérjét.


2016. nov. 17. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem h a pudingpor tul dietas lenne.
2016. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olyanra gondoltam, amiben nincs keményítő pl. szafi fitt pudingpor
2016. nov. 17. 14:05
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez? Vízzel pudingot főzök és ha kész, sovány túrót keverek hozzá. Ez mennyire hasonlíthat a rendes pudinghoz?
2016. nov. 17. 14:07
 4/5 Medalior válasza:

Szia,


lehet, hogy csak én nem értem de az utolsóval mi a célod? Mármint ha vízzel főzöd a pudingot és utána túrót raksz bele akkor egy sűrű de nem homogén masszát kapsz.

Azért nem értem csak mert ha tejzsírt akarod elkerülni arra ott a sovány tej, kb abban is annyi van mint a sovány túróban.

Ha sűrűbb, krémes pudingot akarsz akkor meg mascaponét rakj bele, ha langyos már a puding.

2016. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából a tejet szeretném kikerülni csak. Azért gondoltam a túróra, mert annak magas a fehérjetartama
2016. nov. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!