Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizza Hut-os sajtos -fokhagymá...

Pizza Hut-os sajtos -fokhagymás kenyeret hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem,szivesen csinálnék itthon ,de azt gondolom nem csak simán fokhagymával-sajttal van megszórva a kenyér?

Tudja valaki hogy kell pont olyat csinálni?


2010. ápr. 24. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon fűszervaj van, de legalábbis olajba reszelt fokhagymával kenik meg. De ha jól emlékszem, valami zöld is szokott lenni a kenyéren, gondolom az valami zöldfűszer (snidling?) lehet.

Lehet kapni mélyhűtött fokhagymás ill. zöldfűszeres bagetteket, azok nagyon hasonlóak. Próbáld ki. Mi tescósat szoktunk venni, kb. fél éve még 150 Ft volt egy db, szerintem most se lehet sokkal több. Nagyon szeretjük és nagyon praktikus, 15 perc alatt kész sütőben.

2010. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséged!

Igen,vaj is van rajta biztos.

Közben használtam a fantáziám,és olvasztottam vajat,ebbe tettem sót,reszelt fokhagymát,oregánót,majd a kenyérszeletek egyik oldalát bele mártogattam,tettem rá reszelt mozzarellát,és megsütöttem a sütőbe,amig megolvadt a sajt.

Nagyon finom lett,majdnem olyan!:)

2010. ápr. 25. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!