Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mire tudnám felhasználni a...

Mire tudnám felhasználni a húsvétról, mikulásról megmaradt csokinyuszikat, tojásokat, mikulásokat, stb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gőz felett felolvasztom, majd összekeverem darabolt dióval, mandulával, mogyoróva, vagy éppen kókuszreszelékkel. Ezután vajjal lekent fóliára kiöntöm és így megszárad. Nem szép, de finom!! Lehet, hogy formázni is lehet, azt még nem próbáltam...
2010. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! maffinba, püspökkenyérbe, süti tetejére, forró csokinak.

üdv.

2010. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valódi csoki, akkor edd meg, vagy tördeld bele valamilyen sütibe. Ha bevonómasszás, akkor csak egy laza mozdulattal hajitsd ki.
2010. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vagy muffinba, vagy kevert tésztába szoktam beledobni, esetleg csokis kalácsot sütök.

Ja, a legutóbb teakekszet sütöttem, a csokikat (mikulások voltak egykor) megolvasztottam, és ezzel ragasztottam össze a kekszeket. 1 nap alatt befalta a család...


Üdv!

2010. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kókuszkockához felolvasztod és ebben hempergeted meg a piskótát utána kókuszreszelékbe.


ha megmaradt az adventi naptáradnak a műanyag formák része, akkor a felolvasztott csokit ebbe beletöltöd, ha megdermedt kiszeded és dobozba teszed, ha bármikor megy hozzád gyerek, szeretni fogja a kis csokikat:)

2010. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokból még én is tanultam, köszi nektek!
2010. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a többségük szinte ehetetlen minőségű!Valamilyen csokikrémbe,pudingba ,talán jók!
2010. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csokis tekercs kelt tésztából.( a kelt tésztát kinyújtva rászórod a nylonzacskóban apróra sodrófázott csokikat,feltekered , mit a beiglit és a tetejét tojással megkenve megsütöd.Ha reszelsz a csokihoz egy kis narancshéjat,szórsz rá mazsolát, még ünnepre is elmegy.))
2010. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!