Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek és süssek a "vendég...

Mit főzzek és süssek a "vendégeimnek"?

Figyelt kérdés

SZombaton lakás nézőbe jönnek a bátyámék (mivel családtagok ezért tettem idézőjelbe a vendégeket)

MI ketten leszünk a párommal, a bátyám, a felesége és a 2gyerkőcük (az egyik3 a másik 7éves)


Szeretnék sütni sütit is, arra még csa-csak van ötletem...

de ebédeltetni is szeretném őket.



Rántotthús, pörköltek, halételek,fasírt kizárva

Más kitételem nincsen. Extra gyorsnak sem kell lennie, reggel lesz időm, délutánra jönnek.

Szeretnek enni, de a fenti ételeket nem szereti mindenki közülünk, így nem akarok pl 4félét csinálni hogy mindenkinek megfeleljen.


2016. júl. 5. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem biztos, hogy csinálnék levest. Úgyis meleget ígérnek. Szerintem a gyros nem rossz ötlet, én pitát szoktam hozzá sütni itthon, a mi gyerekeink (majdnem ennyi idősek) nagyon szeretik. Esetleg sült krumplit is csinálhatsz hozzá, azzal tutira elvannak. A hagyományos ételeket én is hagynám. Nálunk még menők a mindenféle krémek (tonhal, avokádó, márványsajt, obatzter) azokat is lehet enni zöldséggel is vagy tortillával/pitával is.
2016. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!