Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vacsorára/randira milyen...

Vacsorára/randira milyen ételt készítsek a kiszemelt/meghívott lánynak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

amit tudsz!

palacsintát, rántott csirkét, rizibizit mindenki szereti.

2010. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
spagettit :) könnyű, finom, mindenki szereti.
2010. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Ezek tényleg jók, de nem tudod miket szeret?:D Mert én pl. se a spagettit, se a rántott húst, se a palacsintát nem szeretem. (már csak azok közül, amiket az előző válaszolók mindenki által kedveltnek említettek.)

19L

2010. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de romantikus :)
2010. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
valahogy tudakold meg hogy miket szeret, mert elég rossz lenne ha valami olyat főznél amit nem szeret. de én ajánlanám a spagettit, az finom és egyszerű
2010. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a pacal az nagyon gáz?
2010. ápr. 14. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Pacalt azt nem mindenki szereti és főzni kell 5-6 órát,ezt most viccnek szántad vagy provokálásnak?

Kérdezd meg mi a kedvenc étele.

2010. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, egyik barátom mondta,hogy lehet azt kapni fagyasztva. Gondoltam megcsinálom azt, mert a lányka falusi, és mikor náluk voltam, a nagyapja azt evett, és mondta nekem a lány, hogy egyek én is vele, mert nagyon finom.
2010. ápr. 15. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem nálam sok esélyed nem lenne, ha rögtön pacallal kezdenél. Még a gondolatától is liftezni kezd a gyomrom.De hát nem vagyunk egyformák. Ha azt szereti főzd azt.Nem egy tipikus első vacsorás kaja. Én személy szerint a sajtos tejfölös vagy tejszínes húst ajánlanám. Nem egy bonyolult étel.Bármilyen húst tepsibe teszel, leöntöd tejszínnel vagy kensz rá jó sok tejfölt, utána megszórod reszelt sajttal és mehet a sűtöbe .Ennél egyszerűbb és finomabb nem tudom, hogy van-e.Rakj mellé rízst vagy krumplipürét. Desszertnek vegyél valahol szerintem csokis sütit.Jó étvágyat és sok sikert a kajához és a lányhoz.
2010. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nos mit főztél neki? hogy ment a randi/vacsi?
2010. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!