Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csinálnád a túrótortát...

Hogy csinálnád a túrótortát kisgyereknek tojás nélkül?

Figyelt kérdés
azt nem rakhatok a krémbe. Vagyis ez egy saját gyártmányú torta volna aminek az egyik felét túrós cuccal szeretném tölteni a másikat pedig pudingossal a túrós érdekelne csak hogy hogyan oldanád meg?
2010. ápr. 8. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tehetsz tojást bele? A túrót keverd ki jól cukorral,és keverj bele felvert tejszínhabot.
2010. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert túl kicsi még a nyers tojáshoz nem rég töltötte az 1 évet!S rá is kell gondolnom...
2010. ápr. 8. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg a friss tojától nem lenne semmi baja, de mindegy.


A túróba tehetsz zselatint, akkor az is megfogja a krémet. A csomagoláson levö leirás szerint olvaszf föl a zselatint, keverj bele elöször 1-2 kanállal a túróból és utána apránként keverd a túrót a zselatinba - igy nem hül le hiertelen és nem lesznek benne zselatincsomók.

Ha ez nem tetszik, akkor fözött vaniliapuddingot is keverhetsz bele, csak még meleg-langyosan keverd össze a túróval, hogy amikor a pudding hül, kössön a túróval össze

2010. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ez a vaniliás nagyon tetszik!A zselatinos nem annyira mert azzal általában mindig ráfázok!
2010. ápr. 8. 07:56
 5/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok: a zselatin úgy mindig müködik, ahogy irtam. A lényeg, hogy ne a forró zselatinba keverd a hideg egyebet, mert akkor összeugrik, hanem a langyosra hütött zselatinba kanalanként állandóan keverve a tönni anyagot.

De a puddingos az egyszerübb.

2010. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A puddingos szerintem is jobb,mint a zselatin.De 1 évesnek már a tojástól sincs semmi baja.
2010. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg lécci,h sikerült. Én sem eszem meg a nyers tojást, és a gyerekeimnek se fogok adni az tuti. Egyszer pont a túrótortától lettem szalmonellás...
2010. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem sütitek meg a túrótortát - akkor nincs benne nyers tojás, és sokkal finomabb is úgy.
2010. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mert kész piskótát szertnék vele megtölteni mert nem lessz annyi időm hogy én süssek!És ez az egyszerűbb nekem!
2010. ápr. 8. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!