Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kreatív szülinapi torta,...

Kreatív szülinapi torta, sütés nélkül?

Figyelt kérdés

Egy gyorsan összedobható, kreatív kisebb fajta tortát szeretnék. Édességekből, cukorkákból, csokikból, szívekkel, masnival, bármivel :)


Ilyesmire gondolok:


[link]



Ha valakinek lenne valami ötlete, szívesen fogadnám! Köszi! :)



2016. febr. 16. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

volt ilyen tortam, es ebben is van sutott resz. az alapja piskota lap, azon turokrem, korbe a csoki es a tetejen a cukorkak.

amugy keszithetnel turokrem tortat formaban, piskota alap nelkul, olvasztott csokival a tetejen, rajta kinder bueno darabkak, vagy ilyesmi.

2016. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sütés nélkülinek jó alap a darált keksz és olvasztott vaj. Olyan, mint a kókuszgolyónál. Tehetsz bele kakaóport is. Vagy eleve kakaós kekszet veszel és azt darálod le.

Krémnek mascarpone kikeverve olvasztott csokival vagy gesztenyével, mehet bele tejszín is. Vagy pudingos krém is lehet.

Utána meg körberakod olyan csokival, cukorral, amit szeret az illető.

Érdemes egy kisebb tortaformában csinálni, nem a legnagyobban.

2016. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni piskótalapokat készen. Nem kell sütni :)
2016. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de én úgy értettem, hogy konkrétan kész csokoládékból, cukorkákból, édességekből valami kreatív dolgot összerakni :)
2016. febr. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!