Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet bögrében sütni?

Lehet bögrében sütni?

Figyelt kérdés
3 perc mikrózásról van szó. Anyukám szerint kiválnak nem tudom milyen anyagok a bögréból, ami nem lehet túl jó. De ez igaz? És ha igen, akkor mi másban lehet sütni, ami néretre nagyjából megegyezik? Gondoltam sima pohárra, de az nem túl elegáns...

2016. febr. 7. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:DD 3 percet nyugodtan. Csak ne valami aranyozott bögrét tegyél be :D
2016. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Basszuskulcs, akkor most dobhatom ki a sok aranybögrémet :(

Egyébként köszönöm a választ! Megyek is sütögetni :3

2016. febr. 7. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miből van a bögre. Ne legyen rajta fémes minta. Ne fém bögre legyen.

Egy normál porcelánbögrében lehet. Hiszen melegíteni is abban szoktuk a kaját, italt a mikróban, nem?

2016. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igaz!

A fémes dolognak meg utánanézek..

2016. febr. 7. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam az aranyozottat amúgy :D Bocsi, ha nem jött át a vicc. Szóval igen, nem lehet benne fém :)
2016. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tányérban is lehet melegíteni akkor bögrében is lehet. Csak ne fém legyen ha nem akarod hogy elfüstöljön a mikród.
2016. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan bögrében melegítik a italuk mikróban.
2016. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aranyozott vagy fém edényben csak egy okból nem szabad mikróban melegíteni, mert kigyullad. De az emberi szervezetre önmagában az edény fémtartalmú díszítése nem ártalmas.
2016. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fémcsík elég látványos tüzijátékot okozhat, néha nem tűnik fel, a legtöbb tányéromon nincs fém.


A mikrós bögrés sütiket is gyakran bögrében sütik, mivel a bögre mérete pont jó hozzá. Milliószor mikróztam bögrében (sütni eszembe se jut, mert nehéz kimosni, arra szilikont használok).

2016. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!