Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebből mit hoznál ki? dinsztelt...

Ebből mit hoznál ki? dinsztelt káposzta és csirkemell. ezeket kívántam meg és együtt. Van valami ötleted hogyan lehetne finoman elkészíteni? Egytálétel vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Csirkemellet szeletekre vágom,mindkét oldalát sózom,kicsit borsozom,megforgatom lisztben hirtelen kisütöm.Van aki még mustárt is ken rá,én nem szoktam.Pár perc alatt kész,finom,illik a dinsztelt káposztához.ZS
2010. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan étel , hogy Mátyás király kedvence. A húst dinsztelt káposztával, és májjal megtölteni, felgöngyölni és kirántani. Kihagyhatod a májat, ha nincs otthon. Tarjából az igazi, de szerintem cs mellből sem lehet rossz
2010. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bakker olyan kívánós vagyok :D 2.verzió nagyon bejön. lehet, hogy a káposztához teszek egy kis répát kockára vágva?? nem tudom megy-e hozzá, de ezt ennék :D csirkecombot jó lenne pl. tölteni a bőre alá ezzel.
2010. márc. 25. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma pont ezt ettem:D de csak úgy natúran mindent:) finom, egészséges!:D
2010. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na? sülöget már ?:D
2010. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na most be kell vallanom, hogy még nem, mert nincs itthon káposzta, se répa :D de hétvégén persze :D
2010. márc. 26. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!