Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon "érződni" fog a zserbón...

Nagyon "érződni" fog a zserbón ha a lapok egy kicsit megégtek?

Figyelt kérdés
Mèzes Zserbót szeretnèk csinálni holnapra, gondoltam ma megcsinálom a tèsztáját de az a baj hogy egy kicsit kèsőbb vettem ki, addigra már sajnos megègtek. Tudni illik a zserbó 4db lapból áll + a töltelèk. A baj csak ott van hogy a 4 lapból 3 odaègett. Nem szènnè de megègett egy kicsit. Jártatok már így? Nagyon èrezni lehet majd rajta, vagy a töltelèk elnyomja az ízt?

2015. dec. 29. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Háát, attól függ mennyire égett oda. ha tudod éles késsel próbáld meg lekaparni az égett részt, és, ha még maradt belőle valami, akkor próbálkozhatsz.

De legjobb lenne, ha csinálnál egy másikat.

2015. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rajta ègett rèsz sehol csak nem szèp világos a lap hanem sötètbarna.
2015. dec. 29. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit esélyes, hogy megkeseredett, de ezt könnyen megtudhatod: törj le belőle egy darabot és kóstold meg:) Ha nagyon keserű, inkább hagyd, de ha nem durva, és tényleg nem szénfekete, akkor maradhat, mert a krém javítani fog rajta.
2015. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt javasolnám, inkább legyen csak 3 lapos és több töltelékkel, és a leginkább égett lapot dobd ki.
2015. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ènos erre gondoltam, de amugy tènyleg nem tudom eldönteni mert èn kóstoltam egy darabot, èn egy kicsit ègettnek èreztem, de párom azt mondta jólessz. Hát remèlem igaz lesz. Legközelebb jobban kell figyelnem :)
2015. dec. 30. 05:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha csak kicsit sötétebb az nem baj, a mézest hamar kapja, azaz idő előtt bebarnul.

Ne izgulj, jó lesz összerakva:)

2015. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!