Egyszerű, mégis ünnepi étel?
Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy holnap jönnek át barátaink karácsonyozni. 24-én csináltam lencselevest, kirantott halat és krumplisalátát. Fèrjem ezt már nem akar enni. Valami egyszerűen elkészíthető, de mégis különleges ételt tudnátok ajánlani, ami megállja a helyét a karácsonyi asztalon?#karácsony #ünnepi fogás
2015. dec. 26. 11:56
11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld (még a köménymaglevesnek is). Mindegyik nagyon jól.hangzik, még alszom rá egyet, de az aszalt szilvás husit tuti kipróbálom majd :)
2015. dec. 26. 21:52
12/12 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz velük itt mindig vannak akik lepontoznak...ez a szórakozásuk, vagy nem is tudom...
2015. dec. 27. 12:42
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!