Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megsüthetem előző nap?

Megsüthetem előző nap?

Figyelt kérdés
Kisfiam szülinapjára pogácsát és kakaós csigát szeretnék sütni, amit beviszünk az oviba. Mivel reggel kell vinni, előző nap sütném meg, szerintetek nem gáz, ha így csinálom?
2015. nov. 24. 05:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy, biztos finom lesz másnap is!
2015. nov. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teljesen jó lesz. Próbáld minél jobban légmentesen lezárni estére, és akkor nem szárad ki.
2015. nov. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is lenne időd arra, hogy ovi előtt reggel megcsináld. nyugodj meg, teljesen jó lesz, ha előző nap sütöd meg.
2015. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyébként még az megoldás lehet, ha elkészíted őket előző nap, reggel pedig már csak megsütöd.

Nem tudom, hogy mennyit akarsz csinálni, de 30 perc alatt szerintem bőven ki lehet sütni annyit, amennyi elég lesz (kakaósból sosem elég semennyi egy gyereknek).


Estére berakod a hűtőbe az előkészített kakaósokat, pogácsákat. Másnap felkelsz begyújtod a sütőt és rakosgathatod be őket. Közben tudsz te is készülődni.

2015. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2015. nov. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!