Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki, mit főz, süt karácsonyra?

Ki, mit főz, süt karácsonyra?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pulyka szilvával töltve. Es krokett eddig ez jutott eszembe
2015. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Töltött káposztát

mézeskalácsot

2015. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vörösboros erdei gomba tartare, fűszerolajas-magvas saláta, és még valamilyen köret... vagy petrezselymes krumpligombócok talán vagy egyszerűen vajas sült baguette. Plusz persze vörösboros öntet. Az előételt és a levest még nem tudom. A desszert gesztenyés csokimousse lesz.


Sütinek az ünnepek alatt lesz püspökkenyér, keksztekercs és narancsos-gyömbéres keksz.

2015. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szenteste hal (valószínűleg lazac, erősen gondolkodom a sushin is, de azt csak én szeretem), mandulás aszaltszilva-leves.

25-én strucc steak, ha tudok szerezni hozzá húst. Ha nem, akkor vadpecsenye. Főzök egy nagy fazék töltött káposztát is, 26-án pihi és rokonlátogatás.:-)

Süti mézeskalács, de azt csak adventi asztaldísznek, enni nem szeretjük. 3-féle bejgli és méteres kalács a hagyomány, meg talán valami sajtos-sós cucc, készítek egy tál salátát, ahhoz is jó, ha valaki túlenné magát, és könnyű kajára vágyik.:-)

2015. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

halászlé

aszalt szilvával töltött pulyka

krumplipüré

párolt zöldség

beigli (ezt veszem)

gyümölcstál (kiwi, banán, mandarin, narancs, grapefruit, gránátalma, ananász)

2015. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Töltött sült egész pulyka, rántott csirkemell, krumplisaláta, mascarponés csokitorta, pár mézes süti, kókuszgolyó, bonbon, töltöttkáposzta, bejgli.
2015. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elöetelnek ket variacioban gondolkozom : husleves vagy martogatosok (padlizsan,avokado krem) baugettel.

Föetel:töltött kaposzta, szeretnek csinalni egy nagy "hustalat" erre kerulne hal,szezamos csirke mell,kijevi jerce,zsivany csirke,gomba,camambert rantva. Köretnek: kukoricas rizs, tesztasalata.

Desszert: tiramisu,kokuszgolyo, es meg valami..


Nalad mi keszul?


Ekezetert bocsanat de Londonbol irok.

2015. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szenteste vmilyen hal rántva.Másnap házityúk húsleves, csirkecomb vmivel töltve sütve vagy rántva, szintén kukoricás rizs savanyuság vagy saláta. Desszertnek turótorta, muffin, linzer. Nálunk hagyomány, hogy karácsonykor nem eszünk sertést majd csak újévkor. A kérdést azért tettem fel hátha kapok új ötletet.
2015. nov. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!