Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A nutellás cupcake-hez illik...

A nutellás cupcake-hez illik az áfonyás krém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy szülinapi bulira szeretnék nutellás sütiket csinálni és szeretnék a tetejére valamilyen gyümölcsös mascarponés krémet tenni.

Egyrészt fontos, hogy szép színe legyen és itthon éppen van áfonyalekvár. Színben tökéletes lenne, illetve a család imádja az áfonyalekvárt, viszont bizonytalan vagyok, hogy a nutellás sütivel jó lenne-e.


Ti mit gondoltok?


Illetve ilyet még sosem csináltam, találtam már jónak gondolt receptet, de ha esetleg van valami bevált szuper receptetek, akkor megosztanátok velem?


Előre is köszönöm a válaszotokat!


2015. szept. 14. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Személy szerint a nutellát semmilyen gyümölccsel nem szeretném együtt enni. A dióhoz remekül mennek, a kakaóval is lehet gyümölcsöket kombinálni, de a nutella nekem annyira komplex, hogy nem.

Mások véleményét nem ismerem a témában és sosem láttam, hallottam nutellás-lekváros ételről. Attól még persze lehet, akinek bejön.

2015. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a véleményt! Igazából a nutellához nem ragaszkodom, viszont valamilyen csokis, kakaós muffint szeretnék csinálni.
2015. szept. 14. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Akkor inkább csokis muffint csinálj. Akkor biztosan nem lesz gond az áfonyával.
2015. szept. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem okés a kettő együtt, főleg, hogy szerintem a nutella ízét úgysem lehet majd különösebben érezni a cupcake-ben.


Amúgy pl. a nutella-eper elég népszerű kombó szerintem. Jó, nem sütiben, de szerintem kevés ember nem próbálta még.

2015. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nutellát belekevered a tésztába vagy töltöd vele? Utóbbi párosítás szerintem nem a legjobb, nekem sok lenne. Mogyorós-kakaós dolgokhoz málna vagy eper illik a leginkább.
2015. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Hat nem ertem,miert lettlepontozva 1., szerintem se illenek ossze.
2015. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam senkit, koszonom mindenkinek a valaszt. A nutellat nem beletoltem, hanem maga a teszta lenne nutellas.
2015. szept. 15. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
13%

Ráadásul írtam, hogy az én véleményem ez :) De a lepontozás úgysem érdekel.

Azzal nem értek egyet, hogy a nutellát úgysem lehet kiérezni. Itt is biztos van, akire igaz ez, de én a mogyorót egész pici mennyiségben is kiérzem bármiből, nagyon erős aromája van. S azért tesz valamibe az ember nutellát, hogy nutellaíze legyen...

2015. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!