Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » MEDDIG főzzem a húslevest?

MEDDIG főzzem a húslevest?

Figyelt kérdés
Egész csirkéből(bő másfél kg) főzök húslevest, mert tyúkot nem kaptam. Viszont tanácstalan vagyok meddig főzzem, hogy ne essen szét, de nyers se maradjon.
2015. júl. 23. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
~ 1,5 ora
2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor majd érzed a villa belemegy a búsba...vagy a bőre már megfőtt és lejön a mellehúsáról...
2015. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Belerakod a nyers húst, fölforralod a vizet, ami keletkezik hab azt leszeded, utána beleteszed a fűszereket, zöldségeket, és max. egy órát lassú tűzön főzöd.
2015. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Szoktam húslevest főzni, tudom a lépéseket, de csirkéből sosem készítem, ezért vagyok gondban. Már egy órája gyöngyözik, akkor lassan elkészül.

2015. júl. 23. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha jó levest akarsz, akkor minél tovább, és minél lassabb tűzön. Bepróbálnám a 3 órát, hátha bírja. Mondjuk, a húsleves a kompromisszumos dolog, vagy a leve lesz jó, vagy a hús.
2015. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából a csirke súlyával megegyező ideig. Vagyis tényleg lassan kész lesz.Ne főzd ronggyá, mert úgy nem guszta kitálalni a húst, de a zöldségeknek sem tesz jót túlfőzés.
2015. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fott husoknal nem a hus es a csont viszonya a lenyeg, hogy ne essen szet a hus, hiszen a jo fotthus leomlik a csontrol es az ugy a jo ... boros fott husnal inkabb az inak es borok allaga a mervado. Valojaban a csirkehus keszre fo egy eros ora alatt, ezert inkabb az a lenyeg, hogy mikorra lesz finom puha a bore.


Talalas egyertelmuen maceras, de en szeretem kicsontozni a dolgokat es kulon talban kinalni a szepen megtisztitott hust, ezert jobban szeretem, ha konnyen levalik a csontrol.

2015. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!