Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen jól fagyasztható...

Milyen jól fagyasztható ételeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva szülök. Mivel már táppénzem vagyok, szeretnék felkészülni a "nehezebb" időkre azzal, hogy elkészítek jó pár adag ételt a fagyasztóba. Jól és változatosan főzök, de ritkán fagyasztok le, mivel általában elfogy..:D Egyszerűen nincs ötletem, mert csak a baba köti le a gondolataimat.
2008. szept. 2. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szilvás, barackos, meggyes gombóc, töltött káposzta, rakott kelkáposzta, pörköltek, sülthúsok lehet, hogy fözelékek is de azok meg hamar meg vannak stb.! Ha szoptatni fogsz akkor a káposzta nem igen ideális, de ki kell próbálni, ha nem fáj tölte a pocakja, akkor lehet enned neked is!

Remélem tudtam segíteni 3,5 hónapos anyuka

2008. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szia először is gart. a kisbabához :) én a következőt szoktam csinálni. Akciós húsok a piacon vagy olyan hús ami tényleg szép akkor abból veszek többet és szeletelve fagyasztom le, ami azért jó mert külön csomagolva a szeleteket csak annyit engedek föl belőle amennyi valóban szükséges. szoktunk venni egy kg darált húst 0,3 kg töltött paprika 0,3 bolognai ragu 0,3 rakott kel pl. ezekkel is lehet spórolni. Az olasz húsraguk egyértelműen fagyaszthatóak. Halak is minden gond nélkül fagyaszthatóak, valamint a halászlé is. Az alaplét fagyasztod és frissen pár halszeletet beleengedsz..:-) Fűszernövények mind (zeller stb.) csomagolt virsli is, szal sokminden. :-) jó egészséget.
2008. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és Nektek is minden jót kívánok!
2008. szept. 2. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A fasírozottat, rántott sajtot is le lehet fagyasztani.
2008. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintetek minden panírozott dolgot le lehet fagyasztani? (gomba, cukkini, stb...)
2008. szept. 3. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg inkább a párod hogy főzzön neked friss ételt.. ha megoldható, nem sok tápértéke van a fagyasztott főtételeknek..
2008. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én főleg húsokra, panírozott dolgokra gondoltam, ami mellé friss, zöldségköretet szoktunk fogyasztani. Amúgy meg teljesen igazad van. Köszi!
2008. szept. 5. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!