Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik olyan pogácsa recept,...

Létezik olyan pogácsa recept, amihez nem kell sodrófa?

Figyelt kérdés
Nincs sodrófám,se hasonló eszköz.Tehát nyújtani nem tudom rétegesen a tésztát.De szeretnék valami finom pogácsát csinálni,csak van olyan amihez ez nem kell,remélem.És ami nem lesz nagyon lapos ez miatt.
2015. máj. 18. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem a kérdésre felelek. Tessék lepontozni!

Bármi hengeres megteszi sodrófának, ami tiszta. Akár egy borosüveg, sörös doboz. Személy szerint én a két szép öklömet, tenyeremet szoktam használ, s az eredménye ugyanaz.

2015. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez a recept igen finom, gyors és nem kell hozzá sodrófa :)


[link]


Valahol írta egy kommentben valaki, hoyg muffonformában süti, úgy még mutatós is. Már sokszor megcsináltam, mindig nagy siker.

2015. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes,ez jó lesz mindenképpen :) ezt fogom megcsinálni
2015. máj. 18. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szivesen és sok sikert! Mellesleg ha túl sok lenne, igen jól le lehet fagyasztani is, szobahömérsékleten kiendgedve és utána kicsit megmelegítve bármikor ehetö.
2015. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan hogy túl sok :D
2015. máj. 18. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjaiddal-tenyereddel is ki tudod nyújtani. Kicsit többet kell vele dolgozni, de ki lehet nyújtani újjal-tenyérrel is.
2015. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha sietek én sem vacakolok pogácsa nyújtással, szaggatással. Bekeverek egy adag krumplis-sajtos muffintésztát, és egy óra alatt kész van 20-22 isteni finom muffinom pl a gulyás mellé.Ha kéred szívesen elírom a mennyiségeket is.

Míg nem volt sodrófám, addig az alu vagy a folpackfólia papírrúdját használtam, aztán a férjem vett egy kis nyújtófát, ami a fiókban is elfér.

Ilyen kitelepülő vásározóknál mindig lehet kapni,akik szórólapokat szoktak bedobni.

2015. máj. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, ill. nem találom, hova tettem!


Helyette:

egy TEKERCS FOLPACK!!! tökéletes. Nem az alufólia, mert az elválik a tekercsen levő többitől, a folpack-ot utána még változatlan formában tudod eredeti céljának megfelelően használni!!! :)))

2015. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a már lefogyott fóliák után maradt kemény papírrúdra gondoltam :) belisztezve tökéletes mindegyik, persze nem egy hatalmas pite kinyújtásához.

Én pl ezekből ( a keményebb fajtából ) háromfele darabolva, dupla alufóliával bevonva csináltam roló formákat magamnak. Nagyon jól működik, már másoknak is ajánlottam, és nekik is bevált.

2015. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!