Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért kell bele olaj? Többi lent

Miért kell bele olaj? Többi lent

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször olvasok olyan piskóta receptet amibe olajat is tesznek, csak nem értem, hogy mi miatt.
2015. ápr. 17. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, így tömörebb és nem esik össze.
2015. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy vajas piskóta. Gondolom, a vaj helyett írják az olajat. De a vajas piskóta nehezebb, nem olyan könnyű, levegős, mint a rendes piskóta.
2015. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tennék bele olajat!
2015. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkorom óta csak a klasszikus, víz és extra zsiradék nélküli piskóta a piskóta... De én is láttam, főleg a paleo piskóták néha mindent tartalmaznak, lövésem nincs, miért, ha valamiből büntetlenül kihagyható a liszt, ill. mással helyettesíthető, a piskóta az :)
2015. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az olajtol szaftosabb, nem olyan fojtós mit a sima.

Az olajtol meg nem kell félni, csak ki kell választani az die illöt amely egészséges.

Az olajat nem kell elátkozni, van közötük jó is.

2015. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!