Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy jöhetnék ki a legolcsóbba...

Hogy jöhetnék ki a legolcsóbban? Mik a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, most költözök új albérletbe. Kellene egy kiadós bevásárlás, ugyanis semmi alapanyagom nincs a főzéshez (kivéve olaj, cukor, és liszt, ezzel tud támogatni édesanyám). Sajnos anyagilag nem állok jól, így csak a legszükségesebbeket venném meg. Mik lennének azok? És mennyit vegyek belőlük így elsőre? Mit lehet kihagyni? Tudnátok nekem írni egy listát (alapanyagok, húsok, sajt stb-amit fontosnak találtok), valószínűleg gyakorlottabbak vagytok bevásárlás terén mint én. Köszönöm a segítséget!
2010. febr. 19. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a körözöttet javaslom szendvicsbe, olcsóbban kijön mint a felvágottak és én jobban is szeretem :) Én így szoktam: túró+só+hagyma apróra vágva+pirospaprika+esetleg kömény, bors+ vmi lazításnak (vaj/tej/tejföl/joghurt/kefir, ami van otthon).
2010. febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm mindenkinek!
2010. febr. 20. 07:47
 13/13 anonim ***** válasza:
kb velem is ez a helyzet most, csak a legszükségesebbeket és legolcsóbbakat veszem, pl burgonya, tojás, tasakos leves, tészta, ételpor, tejföl, efef párizsi ami olcsó de finom is, és amiket készítek : levescsontból leves, főzelékek, rántotta, halászlé (halfej 150 ft/kg körül van), körömpörkölt (jó tudom egészségtelen de legalább olcsó), nudli, palacsinta, bundás kenyér, meg hasonlók.
2010. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!