Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Leírnátok nekem, miket főztete...

Leírnátok nekem, miket főztetek az elmúlt 1 hétben?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Rakottkrumpli gazdagon, csülökpörkölt tarhonyával,sárgaborsófőzelék sültvirslivel/sült hagymakarikákkal,Spenótos spagettifészek benne tükörtojással megsütve,pizza fele paradicsomos, fele tejfölös alappal,paradicsomoskrumpli fasírttal,

Lesz még frankfurtileves tócsnival, reményeim szerint friss sült hal, harcsapaprikás túrósgaluskával, egyben sült tarja meggymártással, pirított darával.

Sütöttem dupla adag meggyes muffint, és fogok még sütni gyümölcstortát.

2015. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

csirkehúsleves

sertéspörkölt

hagymaleves

rakott zöldbab

töltött csirkecomb

finomfőzelék

2015. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Habart bableves

Gulyasleves

Csirkeporkolt sos krumplival

Sult Hal rizzsel

Fasirozott tort krumlival

Holnapra valamilyen fozeleket tervezek,nem fozok Minden nap,a masodikat altalaba ket napig esszuk,a levest van hogy haromig.

2015. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. márc. 11. 12:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó, hogy kiírtad, egy klassz ötletbörze volt.Aki meg lepontozza mások főztjét, annak túró a fülébe, hogy szalonképesen fogalmazzak :)
2015. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!