Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik NEM elektromos párolóe...

Létezik NEM elektromos párolóedény? Ha igen, hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Gáztűzhelyen szeretném használni.
2010. febr. 14. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell külön párolóedény,a legegyszerübb, ha egy lábashoz keresel egy szüröbetétet, ami belepasszol, a lábasba teszel alulra vizet, a szüröbe a párolni valót, és egy jól záródó fedéllel lezárva mindent tudsz igy párolni.
2010. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, ez nem rossz ötlet! :) Mostmár csak azt kéne tudnom, hogy milyen lehet az a szűrőbetét, de az edény-részlegen valamelyik áruházban biztos tudnak majd benne segíteni. :) (Eddig csak a tésztaszűrős edényt ismertem). Köszönöm még egyszer.
2010. febr. 14. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
A tésztaszürös edény is jó, de a közönséges tésztaszüröt is használhatod, csak annyi a fontos, hogy a szürö passzoljon az edénybe és le lehessen zárni. De nagyon sok kuktaedénynek van direkt ilyen betétje is, esetleg van ismerös, aki nem használja, akkor el tudod kérni.
2010. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt találtam egyet, de nem olcsó:


[link]

2010. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, és a linket is! :) (legalább megtudtam hogy néz ki egy szűrőbetét) :)


A tésztaszűrős edénnyel az a baj, hogy az teljesen leér az edény aljára, és ha vizet rakok bele, akkor az ellepi a zöldséget, tehát az már nem párolás, hanem főzés? :)

2010. febr. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!