Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit készíthetnék...

Milyen sütit készíthetnék ezekből? Nincs robotgépem :D

Figyelt kérdés
Rama margarin, liszt, 3 tojás, tej, tejföl, kakópor (cukrozatlan), cukor, sütőpor, szódabikarbóna, jóminőségű étcsokoládé. Kérlek adjatok valami receptet, meg szeretném lepni a szerelmemet :)

2015. febr. 20. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kakaos kuglof, azt csak fakanallal kell osszekeverni. Ha nincs kuglof formad akkor sima tepsiben is megsutheted, ugysem a formaja szamit.
2015. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy jo recept, bar nem ertem miert olajjal csinalja, szerintem margarinnal jobb.


[link]

2015. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakott palacsinta
2015. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én éppen most csináltam csokis kekszeket, ehhez csak egy lábos kell és egy kanál és nagyon gyorsan készen van, egyszerű.

. 1 tábla étcsokit felolvasztottam kevés tejszinben, adtam hozzá kb 8 deka Flóra margarint, 1 kanál kakaóport, és amikor kihűlt elkevertem benne 1 db tojást, 1 kanál mézet (lehet 1 ek cukor is) és kb 10 dkg lisztet fél sütőporral. (olyan közepesen lágy legyen)

Két tepsit kibéleltem sütőpapírral és kiskanállal kis halmokat tettem a masszából a tepsikbe, távolt egymástól. Az első tepsi közepes lángon 15 perc alatt megsült, a második már 10 perc alatt., ha megnyomva a tetejét rugalmasan visszaugrik, akkor már megsült.

Tepsiben kell hagyni kihűlni, mert melegen még törik, utána egy késsel alányúlva szépen kivehető.


Ha van diót, vagy mogyoród, mandulád, akkor megtörve az is finom bele, vagy a süti tetejére, esetleg csoki kockák is mehetnek rá, vagy bele mielőtt sütöd.

2015. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!