Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gombaporkoltet tejszinesen...

Gombaporkoltet tejszinesen vagy paprikasan jobb csinalni?

Figyelt kérdés
Most egyek nagybevasarlasra, es valami gombas etelt akarok a szabadnapomon csinalni, de nem tudom, hogy hogyan es milyen gombabol kene.

2015. febr. 11. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi teszünk bele paprikát és tejszínt is :)
2015. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom csak paprikásan szereti, én paprikát is tejszínt is teszek magamnak bele. Nosalty nézzél a többi kérdésedre recepteket.
2015. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én paprikásan csinálom és a végén (vagy csak a tányéron) teszek rá tejfölt.
2015. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csiperkéből csináld. Normál pörköltből melyiket szereted jobban? Úgy csináld ezt is. Lehet tejszínnel és paprikával, vagy csak az egyikkel is.
2015. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fehér vagy barna csiperkéből szoktam csinálni, vagy paprikásan, vagy tejfölös paprikásan, esetleg tejszinesen, de akkor paprika nincs benne, csak jó sok petrezselyem.
2015. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
PAPRIIIKAA!!!!
2015. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pörkölt csak akkor lesz belőle, ha kerül bele paprik......
2015. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gombapörkölt, akkor kell bele paprika. Hogy utána teszel-e bele tejszínt, a te dolgod. Nekem valami borzalmasan nem ízlik a pörkölt-tejszín kombó, én tejfölt rakok rá, de már csak a végén, mikor a tányérba szedtem.
2015. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem rakok tejszínt a pörköltbe. Hanem tejfölös habarást.

A tejszínnel inkább tejszínes-gombás tésztát csinálok. Ha van benne egy kis csirkemell, annál jobb.

2015. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én gombapaprikásom tartalmaz tejfölt és tejszínt is! Csiperke ( "játékgomba" a többihez képest,de biztonságos és elérhető), laska, és ha van vargánya, rókagomba, pereszke kerül bele! Ezek beszerezhetőek, szárítva ,sok helyen. Nem olcsó, de nagyon finom! És nem kell sok!

Galuska a körete!

2015. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!