Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit jelent sok sütemény...

Mit jelent sok sütemény receptben az 1 pohár,2 pohár hozzávaló? Milyen nagy pohár?

Figyelt kérdés

Azért lenne fontos, mert némely más hozzávalót viszont konkrét mértékegységben ad meg.... link:

[link]



2015. febr. 10. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen pohár jó, hiszen a lényeg az arányokon van.

Az a fontos, hogy ugyanazzal/ugyanakkora pohárral mérjél mindent.

2015. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor teljesen mindegy hogy mekkora adaghoz teszem a 4 evőkanál kakaóport, az egy zacskó sütőport és a két tojást?? Akkor nem hozza a megfelelő állagot, nem?
2015. febr. 10. 10:27
 3/7 A kérdező kommentje:

Ráadásul az sincs leírva mekkora tepsivel kell dolgozni. Pedig nagyon tetszik a recept :(

Bocsi a sok kérdésért, de még nem vagyok nagyon gyakorlott.

2015. febr. 10. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ezekhez a hozzávalókhoz bátran használj 2,5 decis bögrét.

Nekem is van receptem hasonló összetétellel, és mindig bevált a 2,5 decis bögre.

2015. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 10. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Akkor még annyit, hogy az én 2 bögre lisztes receptem egy kb 40x25-ös tepsiben szokott szépre sülni.

ha van , használj sütőpapírt, és amikor a tésztát villa beleszúrásával ellenőrizted, hogy nem ragad -e, (kb 30-35 perc ) utána tedd vizes konyharuhára, és hagyd azon kihűlni, így nem ragad a papírhoz.

2015. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a bögre = 2,5 dl


[link]


egy kis további segítség

2015. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!