Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortilla töltelék ötletek?

Tortilla töltelék ötletek?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam. A tésztát megvettem, valami jól bevált töltelék kéne.
2010. febr. 7. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
én vagy darálthúsos-hagymás-babosat szoktam, vagy pirítok egy kis csirkemellet, felcsíkozom és mehet bele paradicsom, uborka, káposzta
2010. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem van egy nagyon jó receptem.

tehát, rakok bele sült húst, amit a következőképpen csinálok meg:

felkockázom a csirkemellet, megszórom ilyen mexikói fűszerkeverékkel (boltokban lehet kapni), olajon megpirítom. amikor már majdnem jó, felcsíkozott SÁRGA kaliforniai paprikát teszek a serpenyőbe, összesütöm picit.

rakok bele salátát, ezt lehet zacsisan kapni, meg mindenhogy, ezt nem magyaráznám.

és rakok bele még egy krémsajtos öntetet, ami:

egy ilyen hagyományos camping vagy akármilyen tömlős sajtot (tudod, ilyen nyomós), na azt fehérborssal megízesítem, és készen is van.

belerakok a meleg tortillába egy kis cheddar sajtot, bele a husis paprikás csodát, rá egy kis salátát, rá a sajtos öntetet, összehajtogatom és ISTENI finom! próbáld ki, sok szerencsét :)

2010. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!