Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tojáskrémbe milyen vajat...

A tojáskrémbe milyen vajat szoktak tenni?

Figyelt kérdés
Illetve bevált recept?
2015. jan. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak simán főtt tojás, tojásszeletőn kockákra vágom, só, bor, mustár, teavaj, ennyi az egész :)
2015. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam készíteni,hogy villával összenyomkodom a tojást és míg meleg,hozzáadok margarint(de talán teavaj jobb) pici sót,borsot,pirospaprikát,egy kevés mustár és majonéz valamint mikor van itthon teszek bele apróra vágott friss snidlinget is.Amikor nincs itthon snidling de kívánok valami hagymaszerűséget(vagy nem megyek sehova:D),akkor teszek bele sima vöröshagymát is :)
2015. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint az utolsó válaszoló, eltekintve a margarintól. Mindig kevés , puha teavajat teszek bele, hogy éppen krémes legyen.A fűszerek fontosak szerintem.
2015. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teavajat.
2015. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sárga Flóra margarinnal keverem el a lereszelt főtt tojásokat, adok hozzá sót, őrölt borsot és snitlinget, vagy apróra vágott/reszelt lilahagymát és mustárt.
2015. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Teavajat tettem bele, nagyon finom lett.
2015. jan. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!