Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tapasztalt háziasszonyok,...

Tapasztalt háziasszonyok, melyik bejgli recept tűnik jobbnak?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2015. jan. 12. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a második (Csuka-mama) a jobb, az elsöben igen furcsa dolgok vannak (a HIDEG tejben kell a VAJAT elkeverni - hogy ez hogy müködne, azt nem tudom), meg a második pontosabban van leírva.
2015. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az első tényleg fura...

Inkább a második, de vannak ezeknél sokkal eredetibb receptek is.

2015. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor ez esetleg? Vagy még mindig a Csuka mama féle a jobb? Én tényleg nem vagyok valami jó sütésben, ezért fogalmam nincs. :S Köszi nektek!

2015. jan. 12. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia ! :) ezt ajanlom nagyon finom,puha marad,nem lesz kokemeny,gyorsan el is keszul en ezt sutottem karacsonyra mit ne mondjak rogton elfogyott :-)

nem csak karira sutom van amikor kitalaljak anyukamek hogy csinaljak es megcsinalom :) Komolyan isteni finom ezt probald ki ! :)

2015. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez pl. tuti jó. Nem reped ki (legalábbis nekem nem szokott), a töltelék sem kevés bele, tartja a formáját, nem csúszik szét és finom.

[link]

2015. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] - életemben most először sütöttem beiglit és isteni lett. Nem repedt, pedig bőven pakoltam bele tölteléket.
2015. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!