Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lisztbogártol betegek lehetünk?

Lisztbogártol betegek lehetünk?

Figyelt kérdés

Sütés utan vettem észre,higy a lisztben amibol sütöttem a sajtosrudat lisztbogar van. Sajnos az egesz szekrény tele volt,kidobtam mindent,kimostam ecettel.

Ehető a süti v.kuka?



#Lisztbogar
2015. jan. 5. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lisztnek semmi baja, de a tudat, hogy lehet benne a bogárból is... Blee... Egyszer velem is előfordult, de zsemlemorzsa pirításánál, ahogy kevergettem. Na, rögtön kib***tam az egészet, én olyat nem eszem.
2015. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képes lennél így megenni a sütit??? KUKA!
2015. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban bajotok nem lenne, jól megsültek azok is... :) de a tudat az ember agyában, nagyban befolyásolja, hogy mit képes még megenni.Én nem enném meg, és a családomnak sem adnám oda az biztos.Csak azt nem értem, hogy a gyúrásnál nem tűnt fel ?
2015. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan meg lehet enni. Úgyis van egy irányzat, hogy rovarokat kell enni, mert magas a tápértékük.
2015. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem enném meg. Jártunk már úgy, hogy megfőztem a levest, és habarás után derült ki, hogy a lisztben voltak ezek a kis mocskok. Hát inkább rendeltünk egy pizzát.
2015. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tele van fehérjével, ez biztos. A fehérje egészséges és kell az izmoknak. De hogy lisztbogárból szeretném-e bevinni a szervezetembe? Hááát, ebben nem vagyok biztos.

Én kidobnám a sütit.

2015. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugy nem tünt fel, géppel gyurok, beleöntöttem a cuccokat és bekapcsoltam.
2015. jan. 6. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Gyúrógép, nagyon király. :D
2015. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!