Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nutella kremet lehet igy...

Nutella kremet lehet igy kesziteni?

Figyelt kérdés

Kakaot szeretnek oszekeverni mezzel. hogy egyfajta Nutellat keszitsek belole.Hogyan kell ezt elkesziteni?

Esetleg ezen kremmel bevonni a mar meeghantott forro gesztenyet?



2014. okt. 8. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lesz belőle, de nem nutella. A nutella kakaó ÉS mogyoró.
2014. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Fúj b#zdmeg.

Jesszusom.

2014. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem...En arra gondoltam hogy a kakaot megedesitenem mezzel igy egyfajta csokolade maszat allitanak elo.Egyaltalan valaki keszitett e hasonlot.? Ha igen milyen aranyba kell oszekeverni?
2014. okt. 8. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez nem nutella lesz. Ha nutella szerűre szeretnéd, akkor mogyorót darálj le krémesre, és azt is keverd hozzá, illetve mehet hozzá pár kocka jó minőségű olvasztott csokoládé is.

Amúgy szerintem a kakaó+ méz se lehet rossz együtt,a méz mindenképpen folyós legyen, a kakaót pedig szitáld át, és csak apránként adagolva add a mézhez, hogy lásd mikor jó az állaga.

Gesztenyére egyiket se tenném.

2014. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi utolso.Megprobalom igy habar a kakao nagyon jo minosegu, holland, fakanal van a csomagolasan.Kivancsi vagyok milyen lesz.
2014. okt. 8. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!