Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanátok recepteket grillező...

Mondanátok recepteket grillezős, légkeverős mikróhoz?

Figyelt kérdés

Ma vettem :)


alsó felső grill és légkeverés van benne, plusz ugye a mikrohullám - tud 230 °C-ra melegíteni és 25 liter az űrtartalma.



Akinek van bevált bármilyen receptje ilyen jellegű készülékhez, kérem ossza meg velem. A használati utasításában csak pár recept van pl csőben sült burgonya, meg muffin. Első sorban süteményreceptek érdekelnek, de jöhet bármi.



2014. aug. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A kombi készülék nem olyan valami amihez külön receptre volna szükség.

Amit sütni akarsz az megsütöd mint eddig, amit nyársalni akarsz azt is ugyan úgy, nincs külömbség csak annyi, hogy a programot elöre kiválasztod.

2014. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%
Nincs rá specialitás.
2014. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

süteményt szeretnék sütni, arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e bevált receptek ilyen mikrosütőkhöz, mivel ugye normál esetben sütőben (ami nekem ugye nincs) süti ezeket az ember és nem egy 25 literes kis mikróban - szóval nem specialitásokra vágyom, csak arra, hogy valaki leírja, hogy milyen bevált receptje van, esetleg hozzádobja, milyen jellegű beállításokkal készítette...


de ezek szerint muffint fogok sütni

2014. szept. 2. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok a vételhez! Én is ilyesmi készülékre szeretnék beruházni. Épp erről olvasgatok a neten, linkelek is két fórumot,ahol készségesebb válaszokkal találkozhatsz,mint itt:)


[link]


[link]


Úgy érzem le vagyok maradva,ha nem cserélem ilyenre a mikróm.A fenti fórumon van aki már 2005-ben azt írta 10éve ilyen készüléke van!:O


Szóval igyekszem pótolni és majd diskurálhatunk!:)

2014. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a linkeket :)


Nálam muszáj volt ilyent venni az egy személyes kis háztartásomba, mivel nem rendelkezem sütővel és tűzhellyel se, sütit még eddig nem sütöttem benne, de húst azt igen. Sütire még nem volt időm :S

2014. okt. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!