Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 13 éves vagyok és apukámmal...

Bomber831 kérdése:

13 éves vagyok és apukámmal élek, szeretnék enis kicsit főzni, sütni de nemtudom hogy mit tudnék én megcsinálni, van ötletetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem receptek alapján szinte mindent meg lehet főzni. Először inkább az alapokkal kezd. Rízs, burgonya, tészta főzés,palacsinta sütés, krumpli sütés, rántott húsok.
2014. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tepsis bolognai, mézes mustaros csirke, pizza, akkor süti pl muffin, egyszerű kávés, csokis diós süti, meggyes piskóta, stb. Amelyik tetszik írd ide és leírom h h kell egyszerűen. :-)
2014. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 1. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 13 éves vagyok, én főként édességeket szoktam készíteni, mondjuk eléggé édesszájú is vagyok. Marcipán, palacsinta, puding ezek könnyűek.

Csináltam már rántott sajtot is, az egy kezdőnek az olaj/zsír miatt ijesztőnek tűnhet.

Nem tudom, hogy apukád szokott-e főzni, vagy ki főz, de odaállhatnál mellé ellesni egy-két praktikát.

A zöldségleves is könnyű, tükörtojás szóval amit így reggelire vagy vacsorára megeszel. Keresgélj a neten könnyű recepteket, nagyon sok van! Sok sikert a sütés-főzéshez!

2014. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ohh kösszi :)
2014. aug. 1. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj rá a "jólkifőztem.hu" oldalra, ott lépésről lépésre

megtanulhatsz főzni az alapoktól, a bonyolultakig.

Részletes, képes, videós.

Sok sikert és nagyon méltányolom az igyekezetedet.

2014. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Paprikás krumpli, rakott krumpli, tészta főzése sem nehéz, a vízbe mindig tegyél egy kis sót és olajat is, hogy ne ragadjon össze, erre természetesen aztán mehet mák, dió, sajtos-tejfölös, túrós, káposztás, bolognai, szóval sokféleképpen elkészíthető

zöldborsó, krumpli, paradicsom zöldbab leves

lecsó, lecsós szelet rizzsel,tepsis krumpli egybe sütve hússal, zöldségekkel, fasírt krumplipürével, rántott gomba, karfiol, hús, sajt, cukkini rizzsel

bögrés sütik, palacsinta

bundás kenyér, tükör tojás, rántotta, sült virsli, sült bacon hagymásan, hagymás máj,rizses hús

2014. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, minden sikerul ha figyelmesen koveted a recepteket.

Ajanlok par egyszerubb etelt, ezekkel nyugodtan kezdheted.

Reggeli: sima tojasrantotta, tukortojas, fott tojas, fott virsli, sult virsli.

Ebed:zoldsegleves, fott teszta makkal/dioval/sajttal es tejfollel/turoval es tejfollel/, tejbegriz kakaoval, spenot fott tojassal, paradicsomszosz es fott krumpli, paradicsomleves betutesztaval.

Sutemeny: bogres sutik, muffinok, kevert tepsis sutemenyek, tejespite, intelligens kremes, babapiskotas desszertek

2014. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 2. 01:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!