Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát javasolnátok...

Milyen tortát javasolnátok első tortának?

Figyelt kérdés

Szeretném elkészíteni az első tortámat apák napjára. De nem tudom milyet csináljak :S Nem szeretném ha túl bonyolult lenne, mert mégiscsak az első és nem szeretnék vele felsülni. Apukám a dobos és a fekete erdőt szereti de azok elég nehéznek tűnnek.

Van egy klassz oldalt nyithatós tortaformánk és piskótát már tudok sütni. Azt hiszem habzsákunk is van és a hozzávalók beszerzése sem gond. :)

Szóval milyen tortát süssek, ami mutatós mégsem túl nehéz?



2014. jún. 12. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcstorta?

Piskóta az alap. Rá lehet tenni vaníliapudingot. Arra szépen elhelyezni a gyümölcsöket és a tetejére tortazselé.

Szerintem bogyós gyümölcsökből nagyon szép lenne. Pl. málna.

2014. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Puncs, abba gyakorlatilag csak piskóta kell.
2014. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lúdláb? Kakaós piskótát kell sütni, meggyet rumba áztatni, tejszínbe étcsokit olvasztani, majd ha teljesen kihűlt, fölverni, végül belekeverni a meggyet, és az egészet összerakni. Egyáltalán nem nehéz és nagyon ízletes.
2014. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En apumnak eletemben eloszor sutes nelkuli turokremes tortat csinaltam, a nyari meleg miatt jobb otletnek tunt egy hutos desszert.:)

Egy vekony reteg zabkeksz volt az alapja, rajta vastagon turokrem citrom-narancshejjal izesitve, a tetejen sargadinnye-nektarin-mango , amit mini sziv alaku kiszuroval csinaltam.:) Minden szulinapjan emlegeti, mennyire orult neki.;)

2014. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!