Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzhetnék ezekből a...

Mit főzhetnék ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés
Este vacsoravendégeim lesznek, de még nem tudom, hogy mit főzzek. Az biztos, hogy aranygaluska lesz a desszert, de a főételt nem tudom. Van friss gombám, kukorica mix, bacon, sertéscomb, olivabogyó, és friss zöldségek. Segítsetek!!
2014. jún. 7. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos ételt akarsz, akkor rántott gomba, rántott hús, esetleg krumplipüré és friss vegyes saláta.
2014. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tejföl van otthon? Ha igen, akkor én bakonyi sertésszeletet főznék, galuskával esetleg tésztával, és friss salátával. Gondolom alapélelmiszerek (liszt, tojás, olaj, fűszerpaprika) vannak otthon.
2014. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sertéscombot megtölteném a gombával, olívabogyóval, friss rozmaringgal vagy kakukkfűvel, és egyben sütném meg.

Mellé párolt újhagymát, zöldsalátát, vajas törtkrumplit adnék.


Levesnek egy könnyű zöldséglevest főznék csak.

2014. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már biztosan készül a vacsora, de azért leírom, mit készítenék én :)

A combból göngyölthúst hagyományos gombás töltelékkel (dinszelthagymán, a gomba, áztatott tojásos zsemle ) +fűszerek.

A roládokat baconba tekerném és úgy sütném meg.mellé vajas krumplipüré, esetleg petrezselymes krumpli.

Ha mindenképpen levest adnék, akkor kukoricakrémleves lenne előtte.A friss zöldségekből olivabagyóval egy nagy tál saláta.

Utána, ha valaki bír még enni, jöhet az aranygaluska :)

2014. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!