Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van kedvenc kávés bögréd...

Van kedvenc kávés bögréd abból iszod mindig a kávédat? Ha eltörik és nem használható a bögréd ugyan olyan bögrét veszel mint az előző volt?

Figyelt kérdés

Kávézással kacsolatban keresek válaszokat,egy dolgozathoz.

Minden válasz érdekel.

Nincs rossz válasz.

Köszönöm.

Zöld megy mindenkinek.


2014. ápr. 28. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs és nem.
2014. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van kávés bögrém. Ha eltörik, nem vennék ugyanolyat. Valószínű, hogy teljesen más milyet. Azt sem szeretem, ha hasonló bögrét kapok mint milyen már van...na de ez már pszichológiai kutatás lenne...
2014. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedvenc kávésbögre : Ikeából való, de már beszerezhetetlen. Füstüvegből, egy füllel ellátott , sok kávét befogadó. Ha eltörik majd másikat használok. De ha látok hasonlót a boltban biztos megveszem.
2014. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kupac bögrém, mind különböző. Kinézetre és méretre is mások. Minden reggel randomra választok szóval nincs különösebben kedvencem...
2014. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs kedvenc, amelyik reggel álmosan a kezembe akad, abból iszom a kávét.

A férjemnek van egy bögréje, ő mindig abból issza, de nem hiszem, hogy különösebb gondot csinálna belőle ha véletlen eltörne.

2014. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem még egy régi hőálló kéváspoharam van, mindig csak abból iszom a kávét, próbáltam már csészéből inni, amiből a teát iszom, de abból nem esik olyan jól. :-) Biztos ugyanilyet vennék, valamiér megszoktam ezt a formát.
2014. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Àltalàban ugyan abból a pohàrból iszom a kàvèt mindig.Abbôl esik jól.Ha eltörne vennèk màsikat,ami akkor ott èpp megtetszik.
2014. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van egy egyedi bögrém amit még a barátnőmtől kaptam. Ő gravírozta bele a nevem, a dátumot meg hogy tőle kaptam, egy nagy szívet is tett bele még.

Én mindig abból iszom a kávét, a tejet meg nagy ritkán ha teázok akkor azt is abból.

Munkahelyemen meg egy sima üvegpoharat használok és ennyi. Vagy az automatás műanyag poharat, attól függ melyik akad a kezembe.

2014. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van. Egy nagyobb bögre, ebből iszom a kávét és a teát is, pedig van néhány bögrém és csészék is. Ez a kedvenc.
2014. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanabból iszom vagy negyven éve. Törhetetlen barna jénai üvegből van, a készletből egy darab sem törött el, mindenki hazavitte az irodából, amikor elment a cégtől, vagy nyugdíjba.

Pedig hányszor beleejtettem a mosogatóba, meg a földre is. lehet, hogy túl fog élni XDD)

2014. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!