Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretném lecserélni a konyhai...

Szeretném lecserélni a konyhai eszközeimet. Milyen palacsintasütőt/serpenyőt javasoltok?

Figyelt kérdés

#serpenyő #palcsintasütő
2014. márc. 27. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tefal. szerintem ez a legjobb, nekem palacsintasütöm és kétféle serpenyőm van Tefalból, aminek kis piros kör van a közepén.
2014. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tefal. a serpenyőim is ,és palacsinta sütöm is tefál a piros pontos.

Ha tefal mellett döntesz akkor ne olyat vegyél amit Magyarországon gyártottak . Keresd a francia gyártátásuakat: Igaz jóval drágább ,de garantáltan nem jön fel a teflon róla ,és 10 év garanciát adnak rá:

Onan tudod ,hogy francia ,az aljába bele van,írva Körbe Made In France.

A kerámia serpenyőket személy szerint senkinek nem ajánlom. Több ismerösömnek van ,és a nyél kidolgozásánál nem figyeltek oda a gyártok. amikor felteszed a lángra ,vagy lapra ha kevés hő éri a nyelet akkor erős égett müanyag szag jön belőle. Nem csak az ismerősi körömben ,de itt az oldalon is sokan panaszkodtak erre ,hogy a kerámia serpenyő nyelével gond van.

2014. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak kerámia palacsintasütője van, bár nem büdös de nekem nagyon nem szimpatikus, kissé nehézkes is a használata. Az enyém olyan mint amit az első írt, nagyon bevált.
2014. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a Tefalra voksolok, nagyon jók! Van pár noname serpenyőm is, ezeket kb évente kidobálom, mert feljön róluk a teflon, ráég a zsír úgy, hogy az életben nem szedi le semmi, tefal serpenyőkből meg van olyan, amit lassan 6 éve használok, és semmi baja nincs.

Kicsit drágák ugyan, de abszolút megérik az árukat!

2014. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is a Tefalra gondoltam, jó volt a megerősítés!
2014. márc. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!