Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen könnyen elkészíthető...

Milyen könnyen elkészíthető szülinapi tortát ismertek?

Figyelt kérdés

Amihez nem kell sok tojás például, meg hogy ne elvágni kelljen és úgy bele a töltelék,mert az nem megy :(

Vmi finom krémes, joghurtos, ami nem macerás :D


Előre is köszike!


2009. dec. 16. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Egyszerű piskóta torta? Mért nem megy ha el kell vágni? A piskótát egy cérna szállal el lehet szelni, nagyon egyszerű. Nekem minid sikerül és finom is, nagy sikere szokott lenni főleg a csokisnak. 4 tojás kell hozzá. Az neked már sok? Ha tetszik az ötletem leírom a receptet szívesen.

2009. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Vagy esetleg tudok egy túró torta receptet is, az is 4 tojásos, de szerintem a csokis piskóta finomabb.
2009. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

mindegyik érdekelne :D


Nekem sosem jön össze a cérnás vágás, melegen kell vagy mikor? eltörik az egész :(

2009. dec. 16. 16:26
 4/18 A kérdező kommentje:
meg a dekákkal nem vagyok jóba :D, nincs mérőm. szóval bögrésen nem lehetne kimérni? :)
2009. dec. 16. 16:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam volna a csokis tortát...
2009. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A mindmegette.hu - n találsz egyszerű jó recepteket.
2009. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ez titok marad :(
2009. dec. 18. 16:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont tegnap készítettem egy nagyon finom bögrés mákos sütit,ha gondolod elküldöm a receptjét!? Ehhez krémet sem muszáj készíteni,elég szeletelés után leönteni meleg baracklekvárral,vagy tejszínhabbal ízesíteni.
2009. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A piskótát nem szabad melegen felvágni,töltés előtt 24 -48 órát állni kell hagyni,így nem fog morzsálódni.
2009. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi, utolsó előtti, ismerem a bögrés mákost, diós :D én meggyel szoktam, nekem kimondottan torta kéne piskótával :D
2009. dec. 18. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!