Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyra túrótortát (is)...

Karácsonyra túrótortát (is) szeretnék csinálni. Tegnap vettem hozzá túrót, dec.21. -ig jó! Ha leagyasztom 25. -éig és akkor csinálom meg, úgy még jó lesz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
NEmértem minek kellett még megvenni,ráadásul pont a tejterméket...még csak 14-e van ráértél volna megvenni 20-a után,szerintem csináld meg inkább,de hát te tudod,én nem kockáztatnék,biztos nem fagyasztanám le,nincs szarabb egy felengedett túrónál blööööáá..
2009. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se fagyaszd le. Csináld meg most a túrótortát próbaképp és ha úgy van meg csinálhatod Karácsonyra is. Én így csinálnám a helyedben. Mert ha finom akkor tuti el fog fogyni :)

2009. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

itt nemrég olvastam egy ilyen kérdés-választ, és abban az volt, hogy semmi baja nem lesz a túrónak.


de ilyet tényleg nem érdemes előre megvenni.

2009. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg csináld meg túrógombócnak, túróstésztának.
2009. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztosan nem olyan lesz az íze lefagyasztva de nem lesz azért talán olyan rossz baja nem lesz csak vizes lesz de mondjuk én megértelek én is megvettem mindent már így jó előre mert nem akarok semmiért rohangálni a nagy tömegben a babám mellett már megvan minden alapanyag nekem is
2009. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz,ha lefagyasztod.Egy nappala felhasználás előtt vedd ki a fagyóból,és a hűtőben hagyd kiengedni.Legfeljebb a savó csoódik ki belelő,azt leöntöd,és nyugodtan felhasználhatod.Nekem mindig van fagyasztva túróm.(Igaz,hogy én általában házi túrót veszek,de fagyasztottam már túrót is le.De tejfölt csak házit lehet fagyasztani.
2009. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!