Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Unicum formatorta elkészíthető...

Unicum formatorta elkészíthető a cakepop receptjéből?

Figyelt kérdés

Unicum alakú formatortát kéne csinálnom, de nem szeretném piskótából faragni. Arra gondoltam, hogy megcsinálom a cakepop receptjét, megformázom az üveget, mélyhűtőbe teszem, hogy szét tudjam vágni, elvágom, megtöltöm és bevonom. De nem vagyok benne biztos, hogy egyrészt egyben maradna a torta, másrészt jó íze lenne-e. Ha viszont nem töltöm meg, attól félek túl tömény lenne. A piskótából faragás nem jöhet szóba, mert rengeteg idő megsütni a lapokat és kifaragni, nekem pedig csak néhány órám lesz az egész tortára. Gabonamassza szintén kilőve, mert nem ízlik az ünnepeltnek.

Illetve további kérdés, hogy megáll majd a lábán az üveg, vagy inkább fektessem el?

Segítsetek, kérlek, 20.-ára kész kell lennie.



2014. márc. 9. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már megcsinálod a cakepop masszáját, miért nem csinálod simán abból az egészet? Pont az benne a lényeg hogy azt már nem kell tölteni. Illetve ha megtöltöd nem tudom hogy lehetne utána felszeletelni, vagy nem-e esne szét amikor leszeded az üvegről.

Esetleg keksz-margarin-tej mint a sportszeletnél/kókuszgolyónál? Azt meg lehet csinálni elég szilárdra.

2014. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából csak azért akartam megtölteni, hogy ne legyen túl tömény. De akkor csak simán meghagyom töltelék nélkül.
2014. márc. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!