Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszgolyóba milyen vaj...

Kókuszgolyóba milyen vaj kell? Az jó amit a kenyérre kenünk? Vagy a kocka pl ráma kell bele?

Figyelt kérdés
10 dekáért nem akarok venni rámát
2014. febr. 22. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam margarint tenni bele, csak tejet.
2014. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, van aki margarint, van aki vajat tesz bele, de azért ne sós margarin legyen. Én egyébként nem is szoktam tenni bele, lekvárral helyettesítem.
2014. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is egy kis lekvárral, vagy kávéval gyúrom össze, de , ha akarsz bele vajat, akkor langyosra olvasztva tedd bele.

Elrontani nem fogja, csak kalóriadúsabb. A stabilitásán viszont sokat javít, mert hidegen jobban összefogja a kekszmasszát, mint bármi más.

2014. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
A kókuszgolyóba nem kell vaj.Én a masszához is szoktam tenni egy kis kókuszreszeléket,baracklekvárt,esetleg rumaromát,vagy pici tejet.A lényeg, hogy jól formálható legyen.
2014. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A vaj,mint teavaj a jó. Vagy margarin, ha nincs sózva.

Hogy valaki válaszoljon is a kérdésedre:)

2014. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vaj csak egyféle létezik. A margarin nem vaj. Vegyél sajátmárkás, olcsó vajat bármelyik nagyobb élelmiszerláncban, azok pont tíz dekásak.
2014. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!