Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit süssek?

Milyen sütit süssek?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz a 19. szülinapom, szeretnék valamilyen sütit vinni az osztályba, szóval valami olyan kellene, amit könnyen lehet szállítani, nem lesz semmi baja a buszon. Ötletek? Előre is nagyon köszönöm :)

2014. febr. 17. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Muffint javasolnám.

Könnyű szállítani, enni és biztos lehetsz benne, hogy mindenkinek (ugyanannyi) jut.

2014. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Muffinok, bögrések, egyszerűek, finomak.
2014. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mézes puszedli :)))) olyan finommmmm :)))
2014. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
zserbó, egy lapos ételesbe belerakod, semmi baja nem lesz és ha előző nap elkészited, másnapra finom puha lesz, de ha nem szereti valaki a diót, süthetnél mellé valami sósat is, sajtos pogi vagy viszel fornettit
2014. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én keverős sütit (vagyis nem tudom hogy hívják,mi így hívjuk) szoktam készíteni,nagyon egyszerű.Összekevered a tejet,kis margarint,lisztet,cukrot,élesztőt meg ami még kell bele,bedobod a sütőbe és kb 1-másfél óra alatt kész.:)
2014. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

előző vagyok:


És rakhatsz bele kakaót,citrom levet kis reszelt héjával,fahéjat,amilyen ízűre akarod.Tehát ez ilyen alap süti.

2014. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok en is, bar en alsos koromban vittem utoljara sutit a suliba.

Aranyos otlet toled, de ne muffint vagy bogres sutit vigyel, azt a sulibufeben is vehet aki akar.:)

Ha mar viszel, valami hasonloan egyszeru de kulonlegesebb sutit valassz. Brownie mogyoroval, piskotatekercs nutellas toltelekkel, kokuszkocka kakaos piskotaval es fehercsoki mazzal, turogolyok, cookie stb. BOLDOG SZULINAPOT!;)

2014. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ugyanaz a sulibüfés süti, mint, aki saját kezével készít el, amivel meg akarja kínálni az osztálytársait.

A szándék, és a sajátkezű befektetett munka a lényeg.

A kráterszelet is egyszerű és finom, vagy a tangószelet, ami még igen mutatós is.

De, ha sütni nem is akarsz, vannak nagyon szép és finom hidegsütik is.

zebrakeksz, kókuszos-bababiskótás őzgerinc pl.

2014. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, muffint nem szeretnék, mert azt már sokszor sokan hoztak, nálunk szokás vinni sütit szülinapkor :)Mindegyik jó ötlet, még nem sikerült választanom
2014. febr. 19. 13:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Mini kakaós, fahéjás, vaníliás csigákat, szerintem mindenki szereti. :)

Vagy ez a süti nagyon finom és nagyon mutatós, viszont ez csak frissen jó, akkor viszont mennyei.

[link]

Levendulaszirup helyett rakhatsz bele rumot, tejpor helyett pedig tejet.

2014. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!