Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Látványos süteményt szeretnék...

Látványos süteményt szeretnék sütni, de nem lenne baj, ha nem kellene órákig a konyhában állni?

Figyelt kérdés
Farsangra eladásra vinném az oviba.

2014. febr. 3. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
holabda? nekem nagyon tetszik mikor sok van egy tálcán :)
2014. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a sünikekszre. a mindmegettés nagyon édi, és finom. tuti siker.
2014. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Képviselő fánk: nem csak hagyományos krémmel ,de csokis megyes krémmel tuti veszik ,vagy még gesztenye krémmel töltve.
2014. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám azt, hogy többfélét csinálni, de hasonló alapanyagokból - és aztán szépen elrendezni őket egy tálcán, díszítve.


Pl. kapásból ott vannak a sütés nélküli sütik, amikhez kb. mind kell háztartási keksz, tej, kakaópor, margarin, stb.


- csíkos Albert keksz süti ( [link]

- kekszszalámi ( [link]

- kókuszfolyó (ezerféle módon cifrázható is)

- kókusztekercs

--> csomóféle sütemény, és még csak kb. ugyanazt a pár hozzávalót használtad.


Akkor ott vannak az egyszerűbben megsüthető, minden gyerek által kedvelt muffinok, brownie-k.


Ha ilyeneket csinálsz vegyesen, és színes cukordarával, kókuszreszelékkel (a golyóhoz meg a tekercshez úgyis kell venni), esetleg apró marcipánfigurákkal... akkor szerintem tuti a siker. :)

2014. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sutinyaloka vagy ismert neven cake pops. Abszolut illik farsangra. Dekorativ es sokkal egyszerubn megcsinalni, mint ahogy kinez. Te leszel a nyero az oviban, magasan, ezt garantalom!!!;)
2014. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm. Azt elfelejtettem mondani, hogy nálunk kimondottan a krémes sütiket kérik, mert azok fogynak el, így a kókuszgolyó jellegű sütik eleve ki vannak zárva. Amerikai krémes, tejszínes gesztenye kocka, ilyesmiket szoktam bevinni, de már frissíteném a repertoáromat. :)
2014. febr. 4. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor kokuszkocka, de erdekesebb modon. Vagy kakaos legyen az alappiskota es fehercsokiba martsd, majd a kokuszreszelek. Vagy mar kokuszos legyen az alappiskota is, etcsokimaz es ugy a reszelek. Errol jut eszembe, csinaltam ilyen modon dios kockat. Dios alappiskotat keszitettem daralt dioval, es a vegen kevertem diogerezdeket is a tesztaba, sutes utan martottam etcsokiba es daralt dioba es mogyoroba forgattam. Isteni volt!

Meg a holabda is jo lenne szerintem vagy a duplan csokis muffin, belul csokikremmel es a tetejen szinten csokikremmel es csokireszelekkel diszitve.;)

2014. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minifánk különböző öntetekkel (fehér-tejcsokival) és tortareszelékekkel.
2014. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!