Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítetek ma ebédre?...

Mit készítetek ma ebédre? Darált pulykahúsból mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

alföldi szelet: A darált pulykához ,apróra vágott petrezselymet ,zuzott fokhagymát ,só ,bors ,1tojást ,és beáztatott kenyeret keverek. Majd ha szépen össze dolgoztam a masszát : tenyeremben kilapogatom mintha szelet hús lenne. Panérolom ,és bő forró olajban kisütöm .

Fasirt

bolognai tészta

lasagna

paradicsomos hús gombóc

rakott kel káposzta

2014. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vajas kenyeret parízelvel.
2014. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap vacsira volt gorgonzolás-diós sült körte rozmaringgal, olívaolajjal meglocsolva, galambmeggy salátával... :)


Darált pulykahúsból egy kis tejszínes ragut készítenék, hozzá valamilyen tésztát, és sajttal megszórva a sütőbe tenném :)

2014. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Jóvanmá he. Minek ilyen összevissza kaját csinálni szombatra. Este úgy is beiszol, oszt kifújod az egészet.
2014. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
rakott kelkáposztát csináltam
2014. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én darált pulykahúsból csináltam fasírtot.
2014. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Knorr bolognai szosz finom daralt pulykahussal is, lasagnet vagy spagettit izesithetsz vele.

Egyebkent paradicsomos husgomboc, toltott paprika es barmelyik rakott kel elkeszitheto pulykabol is.

En ma spenotot csinaltam fott tojassal.;)

2014. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!