Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mascarpone= krémsajt?

Mascarpone= krémsajt?

Figyelt kérdés
Kaszinótojáshoz kéne, meg sonkatekercshez.
2013. dec. 31. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
igen.
2013. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Kaszinótojásba én nem szoktam krémsajtot tenni. A tojássárgáját keverem ki margarinnal, mustárral, majonézzel és fűszerekkel.


Sonkatekercsbe nálunk tömlőssajt, torma és reszelt alma kerül, illetve kis tejben áztatott zselatin. Tegnap a férjem megcsinálta a sonkatekercset a mai hidegtálra hááááát nem spórolt a tormával:)

2013. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Én most láttam ezt a receptet, és elég könnyűnek tűnik igy gondoltam megpròbálom. Az baj ha nimcs tejföl itthom? Lehet e nélkül is?

2013. dec. 31. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldd el a receptet, úgy tudunk segíteni:) Én nem teszek bele tejföltst sem csak azokat amiket írtam. Legközelebbre javaslom azt is könnyű és nagyon finom. Ráadásul olcsó:)
2013. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kaszinóba nem kell (szerintem ), a sonkatekercshez viszont nagyon jó a krémsajt, akár sajtos, akár tormás változat.
2013. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a végén megcsináltam de fujj de rossz lett. Az olcsó receptek.hun láttam de valami miatt nagyon rossz lett :) legközelebb meg se próbálom.
2014. jan. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!