Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kreatív sütemény recepteket...

Kreatív sütemény recepteket küldenétek?

Figyelt kérdés

Lehet édes vagy sós,mindegy csak kreatív legyen.Pl.állathoz kötött süti"zebra torta vagy macskaszem"

vagy névhez kötött süti "noémi szelet"



2013. dec. 4. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:

A recptet nálunk csinálta egy arab ismerősünk ,olyan alapanyagokból amit nálunk is lehet kapni : Náluk már nem tudom ,hogy a miből készül a tészta : Akkoriban semmit nem lehetet itthon kapni hozzá az aszalt gyümölcsökön kivül .

Abdul kocka

A kókusz golyó tésztáját kell megcsinálni : Ebbe a masszába apróra vágott aszalt gyümölcsöt kell keverni : datolya ,füge ,meggy ,barack ,amit szeretsz : A masszát 1 fóliával bélelet kicsit magas peremű tepsibe nyomkod le : tedd hütőbe pár órára vagy 1 éjszakára : Vágj belőle kisebb kockákat : ezeket pedig ét csokiba mártsd meg . Hagyd száradni : Mi elött még a csoki teljesen megszárad a tetejére apróra vágott madulát szórj ..

2013. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elefántkönny pl. megtalálod a neten. banánkarika az elefánt könnye:)

Borzas Kata, Lajcsi szelet... stb

2013. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rigó Jancsi, Huszárbajusz, de ez lehet , hogy ua, mint a macskaszem.
2013. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Krokodilsüti, sós különlegesség. Keress rá, megéri.
2013. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze a neten lehet keresni,de én nem fogok,mert nekem olyan receptek kellenek amit már mások elkészítettek. Olyanokra gondolok,mint aki az Arab-os sütit küldte, neki Nagyon-nagyon köszönöm a receptet.
2013. dec. 6. 13:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak is aki a rózsaalmás receptet küldte.Lehet,hogy a netről szedte,de ezt nem ismertem.Köszi.
2013. dec. 6. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy megcsináltam, amit ajánlottam, anélkül nem is tenném. Azonban nem tudom fejből, azért írtam, hogy keress rá. ha ez neked olyan nagy gond, bocsánat, hogy megszólaltam...

Mellesleg az almarózsát is linkelték..

2013. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!