Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézeskalácshoz van vkinek vmi...

Mézeskalácshoz van vkinek vmi extrém ötlete ami működik? Vagy vmi bizarr? Szokatlant keresek!

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 22:24
 1/4 anonim válasza:
mi lehet extrém egy mézeskalácsban? bár ha belegondolok a marihuánás sütik elég extrémek, de szerintem azt nem mézeskaláccsal csinálják.
2013. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alaptesztaba a liszt egy reszet daralt,natur olajos magvakkal helyettesitem. Dio,mandula,kesudio,mogyoro stb es mindig teszek bele fahejat es gyombert. Ez magaban is nagyon finom, disziteni max egeszben hagyott mandulaval,dioval,mogyoroval diszitem vagy fehercsoki mazzal vekonyan ' bekeretezem'.
2013. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak olajos maggal csinálom majd, mint a paleósok és a nyersvegánok :D Lisztet nem eszem. De ez nekem nem bizarr kicsit sem. Azt én sem tudom, mitől lehetne a mézeskalács bizarr. Talán ha napraforgó is van benne és a szódabikarbóna bezöldíti az egészet :D De a mézeskalácsnak jobban illik a barnaság.

Aszalt gyümölcsözni is lehetne, az is szokatlan, bár annyira nem extrém, sütikhez illik az aszalt gyümölcs :)

2013. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bumbi02 ***** válasza:
Szalonnát vágj kockára, piríts meg, és tedd a tésztájába. Szerintem ez elég bizarr, és szokatlan. Működni működik, mert nem fog felrobbanni, de az hogy ehető-e.. Más kérdés..: )
2013. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!