Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sok almám van, mit készítsek...

Sok almám van, mit készítsek belőle (almás pitén kívül)?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csinálj egy brüsszeli májat, ahhoz is alma kell és szerintem nagyon finom étel.
2013. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi is pálinkát főzetünk belőle. Illetve van olyan szörpüzem ahová pl beviszel 5-600 kilót és csinálnak belőle szörpöt, be is palackozzák neked. Azt hallottam hogy literje kb 160 ft. Ezeket a lehetőségeket arra írtam ha tényleg elég sok almád van. Nálunk is van kb 5-6 fa és tényleg nem tud vele mást kezdeni az ember. Ott rohadni sajnálja, letárolni annyit meg nem lehet.
2013. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En ezeket mar kiprobaltam es garatalom,hogy nagyon finomak: puffancs reszelt almabol,fahejjas porcukorral. Reszelt almas amerika minipalacsinta. Bundas alma. Almas ozgerinc dioval es fahejjal/gyomberrel es etcsoki mazzal,na ez fenomenalis.:)
2013. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a ötleteket, neki is állok...
2013. nov. 19. 10:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Almát lereszeled, kinyomkodod a levét, ha kevés, akkor teszel hozzá annyivizet, h fél liter legyen. Főzős vaníliapudingot elkészíted az almalével, majd amikor sűrűsödni kezd, beleteszed az almát, fahéjat, mézet, meg egy pici citromlevet. Palacsintába, kelt tésztába sütve isteni.
2013. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Reszelj belőle a krumplipürébe, nem fogod megbánni. A párolt lilakáposztához is ajánlatos rakni.
2013. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!