Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem segíteni egy...

Tudnátok nekem segíteni egy hétvégi finom menü összeállításában?

Figyelt kérdés
nekem kellene főznöm páromnak! annyira nem vagyok gyakorlott, sem elveszett.. de nem vagyok a sütőlapok mozartja:) kellene levest, főételt és desszertet csinálni:) húsleves nem jó :) Barátnőmet lepném meg vele, hogy egyszer most nem ő gályázik:) köszönöm a segítséget!!

2013. nov. 15. 10:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
8as nagyon köszönöm:) igen tudom, de laktózmentes tejszínnel még nem találkoztam, de vessetek meg:)
2013. nov. 15. 11:53
 12/19 anonim ***** válasza:

Magic milknek van laktózmentes tejszíne. Fél literes és dobozban árulják. Olyan mint a tej csak kisebb. Picit édesebb, mint a nem laktózmnetes, de én levesbe, ételekbe is azt teszek, sőt süteménybe is azt verem fel.


Nem azért írtam, hogy kioktassalak vagy bármi ilyesmi, hanem mert legközelebbre biztos jól jönne.


Nem tudom mióta vagy laktózérzékeny, de ha magírod, hogy milyen tejtermékekkel nem találkoztál még ami hiányzik próbálok segíteni, hogy hol találsz és abban, hogy nekünk mi vált be a legjobban. Sajnos nekem elég nagy ebben a gyakorlatom.

2013. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálunk csirkelaguleves lesz egy kis csirkemellből, borsóval, gombával, sárgarépával, natúr ropogós sült csirkecombok, sütőtökös currys rizzsel.(nagyon finom )

őszibarackos-kivis gyümölcstorta./ laktózmentes tejből is készülhet a puding bele./

2013. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nalunk zoldsegleves lesz, gombaval,karfiollal,borsoval,zellerrel,kelbimboval,brokkolival,es az alap leveszoldsegekkel. Kulon megparolom mindegyik zoldseget vajon es ugy teszem az alaplebe,amit te leveskockaval siman helyettesithetsz. Egyszeru,de fenomenalisan finom!!!

Foetelnek valoszinuleg sajtos- baconos csirke lesz,ez sem nagy szam. Csirkemellet olivaban megsutsz es talalaskor jo sok sajtot olvasztassz ra. Koretnek fagyasztott mexikoi kevereket parolok es paradicsomsalatat is teszek melle.

Desszert nalunk nem szokott lenni, de vasarnap sutok repatortat dioval,fahejjal es fehercsokis mazzal. Ez mindig siker!

2013. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mit csináltál végül ? :)Vagy holnap mit csinálsz ? :)
2013. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ma fogok.. :) nagy a baj:)
2013. nov. 17. 01:53
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát mi az a nagy baj?? Írj , van itt sok-sok virtuális kéz

akik szívesen segítenének.

Tudod, néma gyereknek... :)

2013. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi a baj ? :)
2013. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek! főleg a tejszínes és a majonézes tippeket:) megnyaltuk mind a 10 ujjunkat:) sült csirke combok, hagymás krumplival, lilakáposzta, kukoricás olivabogyós saláta:) fahéjas,narancsos muffin... sajnos húsleves maradt:) az volt a biztos..
2013. nov. 17. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!