Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok egy héten hányszor...

Nálatok egy héten hányszor kerül hús a családi asztalra?

Figyelt kérdés
Mi heti 3-4x eszünk húst.
2013. okt. 9. 14:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Heti 5-6x.

A pasik nagyon húsosak, a szénhidrát-szabályozott diéta is sok húst kíván. Néha helyettesítem virslivel vagy kolbásszal. Ha nagyon unom, akkor én tojást sütök a főzelékemre, de a fiúk ragaszkodnak hozzá, hogy "marcangoljanak". :)

2013. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Miért kérdezed?

A mai világban nem a hús a drága...

Mi nem eszünk húst hússal, de valamilyen formában szinte minden nap van: vagy a második hús körettel, vagy a leves hústartalmú, esetleg darálthúsos rakott valami, tehát 5-6-szor biztos egy héten.

Én most szoptatok, a kisbabám arca kipattogzott, tejérzékeny, így nekem tiltólistán van minden tejtermék, így több húst is fogyasztok.

2013. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3-4x biztos. Főleg ha a virslit, debrecenit, szalonnás kajákat is annak vesszük.
2013. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
1- szer, max. 2 - szer.
2013. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vegetáriánusként egyszer sem. :)
2013. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert a férjem minden nap húst enne,én meg nem.De látom máshol is így van ez.Állandóan mondja,hogy a férfi embernek csak a hús az étel.És nem hajlandó enni,ha nincs húsos kaja.De akkor lehet igaza van és máshol is húst eszik minden nap a férfi...
2013. okt. 9. 15:07
 17/22 anonim ***** válasza:

a felvágott,virsli is annak számít?mert akkor 4-5x.

Ha kimondottan főételnek elkészített húsra gondolsz,akkor heti 1x.Én se vagyok nagyon husos,nagyobbik fiam se, ő ha 2 napig eszik húst,a 3.nap már tuti nem kéri.

Pici fiam heti 3-4x kap húst,de neki még külön adagolva van.

Amúgy mi sűrűn eszünk hüvelyest, halat is hetente,kéthetente halrúd formájában:)

2013. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Minden nap.
2013. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.Amúgy férjem is nagyon húsos, ő mondjuk a melóhelyén eszik,ott azt mondja szinte mindig húsos kaja van.

Én igyekszek arra törekedni,hogy ne legyen annyi hús,mert szerintem nem túl egészséges...de ez csak az én véleményem.

Nálunk sűrűn vannak levesek,főzelékek, férjem is megszerette őket:)

Anyósomék olyanok,hogy húst hússal esznek...nem feltétlen jó

2013. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hát igen, ilyenek a férfiak. Próbáld variálni, hogy a hús mellé több zöldséget egyen, mert azt ugye nem szeretik a férfiak.

Szoktam csinálni kínai pirított tésztát, én azt magában megeszem, ő rántott hússal!

Sokféle salátát megcsinálunk, mellé a husi, úgy megeszi köretként- én meg sokszor csak a salit.

Egy pörköltet 3-4 napig is eszünk, krumplival, tésztával, tejfölösen, főzelékre. Mondjuk én meg a gyerkőcök a főzelékre megesszük a tükörtojást, virslit, bármit, ő meg csak a húst.

Ez van.

2013. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!